РекламаЗамовити роботу

Замовити роботу

Счетчики
Вітаємо вас на сторінках нашого сайту!

Сайт readbook.com.ua - це зібрання книг по темах: бухгалтерський облік, економіка, маркетинг, менеджмент, право, страхування, філософія та фінанси.

Сподіваємось, що ця література буде корисна, як для школярів, так і для студентів.

Усі книги викладені з метою ознайомлення.
Список всіх підручників >>> Податковий облік

Тема 4. ОБЛІК ПОДАТКУ НА ПРИБУТОК.

4.6. ДЕКЛАРАЦІЯ З ПОДАТКУ НА ПРИБУТОК ПІДПРИЄМСТВДекларація з податку на прибуток підприємства подається платником незалежно від того, виникло у звітному періоді у платника податкове зобов'язання чи ні, тобто незалежно від стану фінансово-господарської діяльності платника податку.
Згідно Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємства № 349-ІУ від 24.12.2002 р." більше не потрібно подавати Розрахунку авансових внесків податку на прибуток, Розрахунку фінансових результатів товарообмінних (бартерних) операцій (додаток С до Декларації), замість двох податкових періодів (квартал, рік) - чотири (1-й квартал, півріччя, три квартали, рік). Цим Законом України запроваджено нові форми звітності- Спрощену для кварталу, півріччя, трьох кварталів і річну.
Строки подання Декларації з податку на прибуток підприємства - протягом 40 днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу, наприклад у 2004 р.:
- за перший квартал - не пізніше 12 травня 2004 р.;
- за півріччя - не пізніше 11 серпня 2004 р.;
- за три квартали - не пізніше 10 листопада 2004 р.;
- за рік - не пізніше 9 лютого 2005 р.
Перерахувати податок на протязі 6 строків платежу:
- за січень - не пізніше 2 березня;
- за І квартал - не пізніше 20 травня;
- за II квартал - не пізніше 19 серпня;
- за III квартал - не пізніше 10 листопада;
- за листопад - не пізніше 30 грудня;
- за IV квартал - не пізніше 19 лютого 2005 р.
Якщо, наприклад, товариство з обмеженою відповідальністю зареєструвалося у податковому обліку у лютому, то першу декларацію про прибуток підприємства необхідно подати до податкової інспекції за підсумками календарного півріччя поточного року.
Декларацію з податку на прибуток підприємства затверджено наказом Державної податкової адміністрації України 29.03.2003 р. №143; узгоджено рішенням Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банковської діяльності 31.03.2003 р. №06-10/239.
© 2009 Читальня On-Line
Підручники розміщені на сайті для ознайомлення. Графічний матеріал, формули та текстова частина опубліковані частково.