РекламаЗамовити роботу

Замовити роботу

Счетчики
Вітаємо вас на сторінках нашого сайту!

Сайт readbook.com.ua - це зібрання книг по темах: бухгалтерський облік, економіка, маркетинг, менеджмент, право, страхування, філософія та фінанси.

Сподіваємось, що ця література буде корисна, як для школярів, так і для студентів.

Усі книги викладені з метою ознайомлення.
Список всіх підручників >>> Ціноутворення - конспект лекцій

Тема 2. Цінова політика

2.4. Оренда на міжнародних ринкахУсе більше значення в сприйнятті високих цін і при недостачі коштів для покупки засобів виробництва в продажах має система лізингу (оренди). Оренда устаткування стає усе більш і більш важливим засобом продажу устаткування на зовнішніх ринках. Підраховано, що 50 мільярдів доларів по вартості (первісна вартість) американського й іноземного устаткування знаходиться в оренді в Західній Європі.
Система міжнародної оренди, яка використовується промисловими експортерами подібна типовим орендним договорам, які використовуються у внутрішній торгівлі. Терміни орендних договорів звичайно варіюють від одного до п'яти років із щомісячною чи річною оплатою. В орендну плату включається обслуговування, ремонт і запасні частини. Так як контракти на внутрішню і закордонну оренди подібні, подібними є й основні переваги і недоліки оренди. Наприклад, перевагами внутрішньої оренди можна вважати наступні положення.
1. Оренда відкриває продавцям доступ до великої частки іноземних фірм, яким можна продати устаткування за орендним договором, але які не могли б купити його за готівку.
2. Оренда може послабити проблеми продажу нового, експериментального устаткування, тому що зменшується ризик для користувачів.
3. Оренда гарантують допомогу по монтуванню й обслуговуванню закордонного устаткування.
4. Орендоване устаткування, що успішно працює, полегшує і стимулює продаж іншим компаніям у цій країні.
5. Доход за орендним договором має тенденцію бути більш стійким протягом часу оренди, ніж міг би бути доход від прямих продажів.
Ці переваги і недоліки поширюються і на міжнародні відносини. Крім властивих внутрішній оренді недоліків, існують деякі проблеми, які є результатом міжнародних відносин. У країні з високим рівнем інфляції, орендні контракти, що включають обслуговування і постачання запасних частин, можуть привести до великих втрат к кінцю контрактного періоду. Крім того, країни, де оренда швидко зростає, найбільш ймовірно почнеться швидка інфляція. До загальних проблем додається девальвації валют, конфіскації, чи інших політичні ризики, дія яких має більш велику загрозу для орендодавця устаткування, ніж якби продаж того ж самого устаткування здійснювався традиційним способом. При цих небезпеках, існує більший ризик в оренді, ніж прямий продаж. Не зважаючи на це, існує чітко виражена тенденція до росу цього методу продажу в міжнародній торгівлі.
© 2009 Читальня On-Line
Підручники розміщені на сайті для ознайомлення. Графічний матеріал, формули та текстова частина опубліковані частково.