РекламаЗамовити роботу

Замовити роботу

Счетчики
Вітаємо вас на сторінках нашого сайту!

Сайт readbook.com.ua - це зібрання книг по темах: бухгалтерський облік, економіка, маркетинг, менеджмент, право, страхування, філософія та фінанси.

Сподіваємось, що ця література буде корисна, як для школярів, так і для студентів.

Усі книги викладені з метою ознайомлення.
Список всіх підручників >>> Ціноутворення - конспект лекцій

Тема 8. Складання конкурентного листа.

8.3. Перерахунок ціни до конкретних умов угоді.Якщо затверджені ціни розраховані в карбованцях і приведені до умов ФОБ український порт, то необхідно скорегувати їх відповідно до умов майбутньої угоди. Перерахування ціни до конкретних умов майбутньої угоди здійснюється у виді доповнення до конкурентного листа, форма якого приведена в доповненні до таблиці 1.
1. Перерахування ціни у валюту майбутньої угоди здійснюється за офіційним курсом Нацбанку України, що діє на день розрахунку. У приведеному прикладі валютою майбутньої угоди є американські долари.
2. Перерахування ціни на базисні умови майбутньої угоди здійснюється шляхом обліку вартості фрахту і страхування, виходячи з планованих обсягів постачань чи закупівель. При розрахунку експортної ціни на базисних умовах СИФ вона повинна включати вартість страхування плюс вартість фрахту від порту найближчої країни одного з конкурентів до порту країни покупця.
У приведеному прикладі планується продаж в Аргентину на умовах СИФ Буенос-Айрес. Затверджена ціна повинна бути скоректована на мінімальну вартість фрахту і страхування на лінії Філадельфія — Буенос-Айрес. Середня вартість фрахту і страхування прийнята умовно 100 ам. долл.
При розрахунку імпортної ціни варто перевірити, чи не робить облік витрат на фрахт доцільним закупити товар в іншого, більш близького, конкурента.
3. Перерахування ціни до терміну майбутньої угоди здійснюється по відомій формулі
 рудования з базисного ринку відповідно за 1993 і 1988 роки. У приведеному прикладі співвідношення індексів прийняте рівним 1,2.
При істотних розходженнях між іншими умовами затвердженої ціни і майбутньої угоди (наприклад, обсяг постачання, технічні гарантії і т.д.) можуть бути зроблені додаткові перерахування.
Уведення виправлень на кредитні умови майбутньої угоди не здійснюються з тих розумінь, що кредит надається покупцю для підвищення конкурентноздатності товару, а одночасне збільшення ціни позбавляє продавця цієї переваги.
Маючи на увазі можливості уторгування цін, експортери звичайно завищують у пропозиціях затверджені ціни чи виходять із завищеними цінами на переговори.
Імпортери також звичайно починають переговори, пропонуючи занижені ціни. У ході уторгования контрагенти враховують взаємні об'єктивні аргументи і вносять відповідні корективи в запропоновані ціни. Коли взаємні об'єктивні аргументи виявляються вичерпаними, різницю, що залишилася сторони звичайно поділяють пополам.
Узгодження цін - один із самих складних етапів укладання контракту, він вимагає високої комерційної і технічної кваліфікації, а також досвіду ведення переговорів.
© 2009 Читальня On-Line
Підручники розміщені на сайті для ознайомлення. Графічний матеріал, формули та текстова частина опубліковані частково.