РекламаЗамовити роботу

Замовити роботу

Счетчики
Вітаємо вас на сторінках нашого сайту!

Сайт readbook.com.ua - це зібрання книг по темах: бухгалтерський облік, економіка, маркетинг, менеджмент, право, страхування, філософія та фінанси.

Сподіваємось, що ця література буде корисна, як для школярів, так і для студентів.

Усі книги викладені з метою ознайомлення.
Список всіх підручників >>> Макроекономіка- підручник

Тема 5. ЦИКЛІЧНІ КОЛИВАННЯ ЕКОНОМІКИ ТА ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ

5.6. Економічне зростання І крива виробничих можливостейЕкономічне зростання визначається переміщенням кривої виробничих можливостей праворуч, тобто від АВ до СД (рис. 5.2). т
Приріст кількості та якості ресурсів і вдосконалення технології забезпечує можливість такого переміщення. Повна зайнятість і оптимальний розподіл ресурсів мають суттєве значення для його реалізації.


Крива реальної економічної діяльності, що залежить від дії факторів попиту та пропозиції, буде знаходитися"! всередині площини обмеженої кривою виробничих мож­ливостей. Рис. 5.2. Крива виробничих можливостей
Разом з тим, крім цих двох груп факторів, при обгово­ренні проблем економічного зростання основна увага приділяється факторам пропозиції: зміни цін на ресурси; наявність внутрішніх ресурсів (земля, трудові ресурси, капітал), підприємницькі здібності; ціни на імпортні ре­сурси; зміни продуктивності; зміни економічних, право­вих нормативів (податки, державне регулювання тощо).
© 2009 Читальня On-Line
Підручники розміщені на сайті для ознайомлення. Графічний матеріал, формули та текстова частина опубліковані частково.