РекламаЗамовити роботу

Замовити роботу

Счетчики
Вітаємо вас на сторінках нашого сайту!

Сайт readbook.com.ua - це зібрання книг по темах: бухгалтерський облік, економіка, маркетинг, менеджмент, право, страхування, філософія та фінанси.

Сподіваємось, що ця література буде корисна, як для школярів, так і для студентів.

Усі книги викладені з метою ознайомлення.
Список всіх підручників >>> Макроекономіка- підручник

Тема 7. ГРОШОВО-КРЕДИТНА СИСТЕМА

7.5. Грошово-кредитна політика державиГрошово-кредитна політика впливає на економіку, регулює пропозицію грошей, рівень ставки процента і доступність кредиту. Вона включає операції на відкритому ринку.
Гнучкий валютно-політичний інструмент, використовується під час продажу чи купівлі центральним банком цінних паперів на “відкритому ринку” у комерційних банків. Він застосовується для проведення експансивної (купівля) чи рестрикційної (продаж) грошової політики. |
Політика облікової ставки – інструмент прямого регулювання грошово-кредитного обігу. Вона виявляється у змінах облікової ставки відповідно до кон'юнктурних] коливань економіки, та застосовується для управління! кредитною активністю.
Політика мінімальних резервів – це найбільш жорсткий інструмент грошово-кредитного регулювання, що виявляється в маніпуляції нормою обов'язкових резервів, які комерційні банки зобов'язані зберігати на рахунках у центральному банку. Застосовується як засіб для швид­кого зменшення чи збільшення кредитної маси в сис­темі.
© 2009 Читальня On-Line
Підручники розміщені на сайті для ознайомлення. Графічний матеріал, формули та текстова частина опубліковані частково.